Firma Adı İletişim Konum
ARDEF MADEN MAKİNE ENERJİ VE TİCARET A.Ş.
Mutlukent Mah. Dicle Cad. No: 10 Beysukent / Çankaya / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 284 1175
Web: http://ardef.com/
Salon: 7
Stant: 703
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

ARDEF Maden Makina Enerji Ticaret A.Ş. 2013 yılında madencilik sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Dünya çapında deneyim ve saygınlığı olan birçok uluslararası şirketle Stratejik İş Ortaklığı yapan ARDEF, ticari faaliyetlerini Proje Danışmanlığı ve Ağır Sanayi (Maden ve Demir Çelik ) ve Enerji sektörlerine yönelik Makine Ekipman Tedariği alanlarında sürdürmektedir. ARDEF, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile madencilik ve makine sektöründeki pratik, teorik, ticari ve yönetimsel bilgi ve deneyimlerini, güvenilir ve güçlü iş ortakları ile yerli ve yabancı müşterilerinin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir. ARDEF, yüksek verimlilik anlayışı ile yeni maden yatırımları veya devam eden maden projeleri için müşterilerine destek vermeye ve sektörde aktif olarak varlığını hissettirmeye devam edecektir.

Becker WarkopYeraltı Nakliye Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bataryalı ve dizel monoray. Bataryalı, elektrikli ve pnömatik shunting trolley. Kulikar ve nakliye ekipmanları.

Putzmeisterİri Taneli Yüksek Yoğunluklu Katılar ve Yüksek Basınçlı Uygulamalar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İri taneli yüksek yoğunluklu katılar ve yüksek basınçlı uygulamalar için uygun olan Katı Taşıma Pompası (KOS), özellikle yüksek oranda viskoz çamurların ve yüksek oranda yabancı madde içeren diğer malzemelerin taşınması için uygundur. KOS un ana uygulama alanları, katılar içeren susuzlaştırılmış çamurlar, yağ çamurları, yüksek viskoziteli katılar vb. gibi en aşırı gereksinimleri sunan malzemelerdir. Beton püskürtme için uygun olan Wetkret, sağlam ve kompakt şasisi, azaltılmış dönüş yarıçapları ve çok çeşitli hareketlere izin veren yengeç modu sayesinde yeraltı madenciliği için idealdir. Düşük profilli mikser ekipmanı Mixtret, yeraltı madenciliğinde genel püskürtme beton sürecini tamamlamak ve geliştirmek için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Schenck ProcessProses Çözümleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Endüstriyel tartım, besleme, eleme, taşıma, otomasyon ve hava filtrasyon teknolojisi için proses çözümleri

PexgolAğır Hizmet Polietilen Boru
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Avantajları: Kimyasal ve aşındırıcılara karşı dayanıklılık HDPE borulara göre 3 kat dayanıklılık Yüksek sıcaklık dayanımı (-50 °C ve 110 °C) Sürtünme ve darbeye dirençli UV ışınlarına dayanıklı. 50 yıl operasyonel ömür Yüksek basınç toleransı Düşük boru içi enerji kaybı.

DamelATEX Sertifikalı Elektrik Motorları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeraltı kullanımına uygun, ihtiyaca uygun güçlerde elektrik motoru

WikovMaden Endüstrisi Redüktörleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yerüstü ve Yeraltı Madenciliği için Tasarlanmış Tahrik Çözümleri

Atom BitsZorlu Koşullara Uygun Elmas Uç
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rakiplerine göre %25 daha fazla metraj, %10 daha hızlı ilerleme

CCTEGYüksek Kalite Kömür Teknolojileri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

China Coal Technology & Engineering Group (CCTEG), 50 yılı aşkın bir süredir doğrudan Çin Devlet Konseyi nin Devlete ait Varlıkları Denetleme ve İdare Komisyonu tarafından yönetilmektedir ve China University of Mining and Technology ile iş birliği içerisinde çalışmaktadır. CCTEG, Çin deki en önemli kömür madeni geliştirme projelerini üstlendi ve Çin deki kömür endüstrisinin bel kemiği haline geldi. CCTEG kapsamında, Pekin, Şanghay, Xian ve Chongqing gibi Çin de 10 dan fazla büyük şehirde bulunan 21 tane yüksek teknoloji borsasında işlem gören şirket bulunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.